Tepelné čerpadlo Daikin Altherma 3 R F 14kW EBVH16S23D6V + ERLA14DW1 - len vykurovanie
Výrobca: Daikin
Zdieľať:
Ľutujeme, tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Elegantná vnútorná jednotka EBVH16S23D6V je bielej alebo striebornej farby a ladí s ostatnými domácimi spotrebičmi. Je vyrobená z oceľového plechu s povrchovou úpravou. S aplikáciou vykurovanie má výkon 16,0 kW a 6,0 kW záložný ohrev. Invertorovo riadiaca vonkajšia jednotka ERLA14DW1 má nominálny výkon 14 kW a používaný typ chladiva je R-32. Je prepojená s vnútornou jednotkou chladivovým potrubím.
Vyberte si variant
Nechcete hneď objednávať, potrebujete len poradiť?
takac@baltrio.sk
Napíšte mi cez WhatsApp
Charakteristika tepelného čerpadla Daikin Altherma 3
  • Vykurovacia technológia znižuje prevádzkové náklady. Energetická trieda A+++ .
  • Jednoduché online ovládanie z vášho smartfónu, nech ste kdekoľvek:
    • zmena teploty v miestnosti podľa priania,
    • zmena prevádzkového režimu,
    • prehľad o spotrebe elektrickej energie.
  • Zabudovaný zásobník na vodu (180 alebo 230 litrov).
  • Vykurovanie až do -25 °C.
  • Teplota vody na výstupe až do 65 °C.